Kadın Çeyiz Giyim

Kadın Çeyiz Giyim

Çeyiz Seti

Evlilik çağındaki kadınların özgürlüklerinden biri tüm çeyiz eşyalarını kendi zevkine göre satın alıp bu eşyaları evlendikten sonra severek kullanmaktır. Bunun için ise kişilerin çeşitli modeller ile karşılaşarak kendi tarzlarına uygun seti bulması gerekir.

U&ME ile sizlere sunulan çeyiz seti modelleri üzerinde bulunan kaliteli işlemeleri, çeşitli modelleri ve farklı zamanlarda kullanabileceğiniz tasarımları ile ev içerisinde severek kullanacağınız sizlere uzun süre eşlik edecek setlerdir.

Özgün tasarımları ve hem gecelik hem de ev giyim için uygun farklı set modelleri ile uyumlu olacak şekilde oluşturulmuş rahat ve şık ürünlerdir.

Çeyiz Seti Modelleri

Çeyizlik gecelik modelleri farklı kumaşlardan üretilen, farklı tasarımların bulunduğu ve kişilerin isterse gece isterse de gündüz için tercih edebileceği özel tasarlanmış geceliklerdir. Cazibeli görünümünün yanında sadeliği tercih eden kişiler için de dekore edilmiş ve her kadının zevkine uygun hale getirilmiş modeller ile hem rahat hem de şık olacaksınız.

Farklı birçok parçadan oluşan dilerseniz tek parça dilerseniz çoklu olarak giyebileceğiniz, mükemmel kumaşlar ve dikişler ile tasarlanmış ürünler gece uykunuzda ya da özel anlarınızda sizlerin en keyifli anları yaşamanıza yardımcı olacak.

Çeyiz Seti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çeyiz seti tekstil ürünleri tercih ederken mutlaka dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Bu noktalar sizin en doğru tercihi yapmanıza yardımcı olacak kritik detaylardır;

Kendi bedeninizin ne olduğundan emin olmalısınız. Emin olmadan aldığınız kıyafetlerin sizin için büyük ya da küçük olması beklenen bir durum olacaktır. Bu aksiliği önlemek için site içerisinde yer alan beden tablosuna göz atabilirsiniz.Alacağınız setin çeyiz seti kampanyaları içerisinde olmasına dikkat ederseniz çok daha kaliteli ve estetik ürünleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.Aldığınız setin parça sayısına dikkat etmelisiniz. Setinizin birden çok parçaya sahip olması onu çok daha kullanışlı hale getirecektir.Gece için ayrı gündüz için ayrı setler tercih etmelisiniz. Gece takımları çok daha cezbedici ve çarpıcı tasarımlara sahipken gündüz takımları günlük kullanıma uygundur.Tercih ettiğiniz çeyiz setinden önce olabildiğince fazla set görmelisiniz. Farklı alternatiflerin olduğunu bilerek içerisinde en beğendiğiniz modeli satın almalısınız.

Çeyiz Seti Özellikleri

Çeyiz setleri tekstil ürünlerinin belirli özellikleri vardır. U&ME ile sizlere sunulan setlerin özellikleri şu şekildedir;

Geniş beden aralığı ile beden sayılarınız size engel olmadan dilediğiniz gecelik takımını çeyizinizin içerisine ekleyebilirsiniz.Hem gecelik hem de gündüz giyinmek için üretilebilir. Ancak genellikle gecelikler çok daha şık ve estetik, gündüz kullanılan ürünler ise rahat ve çarpıcı görünümlere sahiptir.Çeyiz setleri 2, 3 ve 6 parçalı olacak şekildedir. Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir çeyiz içerisinde olması sağlanarak ekstra ürünleri satın almak ile uğraşma gerekliliği ortadan kaldırılır.Farklı birçok renkten üretilmiştir. Genellikle çeyiz setlerinin rengi beyaz ya da kırmızı olarak kabul edilse de firmamız ile beğendiğiniz renkte beğendiğiniz tarzda bir set bulmanız kolaydır.

Çeyiz Seti Nasıl Hazırlanır?

Çeyiz tekstil ürünleri ile hazırlanan setler sizin için hazırlama işlemi sırasında tamamen sizin ihtiyaçlarınız ve beğenileriniz göz önünde bulundurulur. Çeyiz takımınızın içerisinde sabahlık, gecelik, takım ve terlik gibi detayları bularak bir set ile tüm ihtiyaçlarınızı şık ve uyumlu bir biçimde tamamlayabilirsiniz.Çeyiz setlerinizin tasarımları yapılırken ise birçok ünlü tasarımcı tarafından görüşler alınır ve özgün bir model ortaya çıkarılarak tamamen kendi çizgisini bulmuş ürünlerin üretimi yapılır. Belirlenmiş tasarımlar profesyonel dikişler ve kaliteli kumaşlar ile birleştirilerek sizlerle buluşturulur.